Telefon
WhatsApp

Öğrenci Görüşleri

Deniz Çavuş
Deniz Çavuş

Frankfurt - Goethe Universitesi

Merhabalar,
İsmim Deniz Çavuş. 2023 yılında Sankt Georg Avusturya Lisesi‘nden mezun oldum. Frankfurt Goethe Üniversitesi tıp fakültesinden kabulümü aldım. Birsen Hocayla yollarımız 10. Sınıfta kesişti. 3 yıl boyunca bana eğitim koçluğu yaptı. Tıp fakültesini kazanmam için yapmam gerekenleri anlattı. Disiplinli ve içten tutumuyla bana yol gösterdi. Birsen Hocamın desteği sayesinde üniversite başvuru süreci hakkında bir endişe duymama gerek kalmadan derslerime ve Matura sınavlarıma yoğunlaşabildim. En önemlisi de 12. Sınıfta okullara başvuruda, yurt bulmada, vize konusunda, okul seçiminde ve kayıt işlemlerinde çok yardımcı oldu. Tıp kabullerini bekleme sürecinde panikle onu aradığımda beni hep tecrübesi ile sakinleştirdi. Kendisi sürekli olumlu düşünerek bu süreçte benim ve ailemin stres olmasını engelledi. Bu zorlu süreci Birsen Hocam ve Dilara Hanım sayesinde çok daha kolay atlattık. Katkılarınızı hiçbir zaman unutmayacağım Birsen Hocam. Her şey için çok teşekkür ederim.
Sevgilerimle
Deniz Çavuş

Meral Albayrak
Meral Albayrak

Berlin-Free Uni.

Ben,bu sayfa vasitasi ile biraz gecikmeli de olsa Birsen hanim'a minnet duygularimi ifade etmek istiyorum.Oglum Engin Diri'nin lise sonrasi Almanya'da dil ve universite egitimi ve tum bu surec ile ilgili her konuda destegi hep uzerimizde idi.Engin su an klinik psikolog olma yolunda master sonrasi uzmanlik egitimine baslayacak.Bize katkilarini hic bir zaman unutmayacagiz Birsen hanim.Her sey icin cok cok tesekkur ediyorum.Size minnattarim.

Fidan ASLAN
Fidan ASLAN

Berlin / Berlin Teknik Üniversitesi

Merhaba, komşumuzun referansı ile ulaştığım Birsen hanım sayesinde kızım Berlin Teknik Üniversitesine kayıt oldu. Birsen Hanım gerçekçi ve disiplinli bir yol gösterici oldu. Berlin’de yurt bulma, dil okulu , vize , Üniversite seçimi, müracaatı ve kaydı konularında yolculuğumuzu Birsen Hanım ve ekibi sayesinde tamamladık. Çok teşekkür ediyoruz Fidan ASLAN

43 kayıttan 2 - 3 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

1 2 3 4 5

Siz de Yorum Bırakın