Telefon
WhatsApp

Öğrenci Görüşleri

Batuhan Karamollaoglu
Batuhan Karamollaoglu

Hamburg / SRH Berlin University of Applied Sciences

Merhabalar, ismim Batuhan Karamollaoğlu. Alman Lisesi 2012 mezunuyum. Her ne kadar Birsen hocam ve ekibiyle 2012 senesinde tanışıyor olsak da üniversite seçimimi Türkiye'den yana kullanmıştım. Daha sonra pandemi ve getirdiği değişimlerle beraber ben de Almanya'da master yapmaya karar verdim. Bu yolculukta girmek istediğim ve yüksek tercih edilen alanlardan biri olduğu için girmesi zor olan Data science Msc. bölümlerine Birsen Hocam sayesinde bir bir kabul aldım. Okul seçme sürecinden tutun başvuruya, vize ve bürokratik süreçlerden tutun, okula yerleşmeye kadar her alanda destek oldular. Birsen hocanın tüm süreçlerdeki expertise'i, Alman Üniversiteleri ve eğitimi üzerine bilgi ve deneyimi sayesinde günün sonunda çok güzel sonuçlar elde ettik. Ellerinizden öpüyorum hocam :) Saygılarımla,

Gizem Gülhan
Gizem Gülhan

Münih / LMU-Tip Fakültesi

Merhabalar, ismim Gizem Gülhan. Avusturya Lisesi 2021 mezunuyum. Birsen Hoca ile 11. sınıfta tanıştım. Başvuru sürecinin nasıl işlediğini bilmediğimden dolayı bir danışmanla çalışmaya karar vermiştim. Bir tanıdığımızın önerisi üzerine Birsen Hoca ile 11. sınıfta tanışma imkânı buldum. Disiplinli ve içten tutumuyla bana ilk önce sınav surecimde yol gösterdi. Sınavda yüksek basari göstermemde yardımcı olup daha sonra da başvuru sürecim ile bizzat ilgilendi. Kendisi sadece çok inişli ve çıkışlı olan başvuru surecimi yönetmekle kalmayıp, aynı zamanda süreçte çıkan bütün aksaklıklarla da tek tek uğraştı. Birçok farklı tıp fakültesinden kabul almamda payı çok büyüktür. Bendeki emeğinizi kelimelerle anlatamam. Çok teşekkür ederim Birsen Hocam.

Ege Hakan Engin
Ege Hakan Engin

Istanbul / Technische Universität München

Merhaba, ben Ege Hakan Engin. Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi 2019 mezunuyum. 11. sınıfta Almanyada okumaya karar verdigimde başvuru süreci için yardım almam gerektiğini fark ettim. Birsen Hoca ile tanıştıktan sonra Almanca dil kursundan üniversiteye girene kadar bana sonuna kadar yardımcı oldu. Tanışmamızdan yıllar sonra bile üniversite ile ilgili her konuda Birsen Hoca bana destek verdi. Kendisinin yardımı olmadan olduğum yere gelene kadar bir çok sorun yaşardım. Yurtdışında okumak konusunda her türlü sorunuza cevap alacağınızı garanti ederim.

43 kayıttan 3 - 3 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

1 2 3 4 5 6

Siz de Yorum Bırakın